بهترین دندانپزشک زیبایی

 بهترین دندانپزشک زیبایی

 بهترین دندانپزشک زیبایی

بهترین دندانپزشک زیبایی با استفاده از روش های زیبایی دندان اقدام به درمان و ایجاد لبخند زیبا می نماید. بهترین دندانپزشک زیبایی علاوه بر ایجاد زیبایی، دندان های خراب شده و پوسیده را نیز درمان می نماید. بهترین دندانپزشک زیبایی خوب بایستی مدرک خود را از مراجع معتبر کسب کرده باشد، به آخرین تکنیک های درمانی تسلط داشته باشد .

 بهترین دندانپزشک زیبایی

 

دندان نقش بسزایی در زیبایی صورت ایفا میکند. زیبایی در انسان عاملی برای موفقیت به حساب می‌آید زیرا زیبایی منجر افزایش اعتماد به نفس و افزایش تعاملات اجتماعی می شود. زیبایی دندان بعد از چشم ها نقش بسیاری در این امر دارد.

درمان های زیبایی دندان علاوه بر تاثیر بر هدف فوق باعث درمان مشکلات دیگر دندان ها نیز می شوند مثلا می تواند از مشکلاتی مانند پوسیدگی دندان  مشکلات لثه جلوگیری کند .

 

برای به دست آوردن دندان های زیبا در دندانپزشکی توسط بهترین دندانپزشک زیبایی روش های معمول مانند ارتودنسی ، روکش دندان و سفید کردن دندانها (بلیچینگ) و… می باشد.

جهت حصول زیبایی لبخند در دندانپزشکی توسط بهترین دندانپزشک زیبایی باید بین اجزای دندانی تناسب و هماهنگی وجود داشته باشد. دندانپزشک با دانستن این قواعد و استفاده از مهارت متناسب با بیمار این تناسب را برقرار کرده و زیبایی لبخند را به بیمار هدیه می دهد.

زیبایی دندان منجر به زیبایی چهره و جوان شدن آن می شود. هرگونه ناهماهنگی در نســبت ميــان انــدازه دندان با رشــد فــك بالا و پايين، باعث نامرتب شدن دندان ها میشود و  به درمان زیبایی دندان نیازی نیست.

 

وظایف بهترین دندانپزشک زیبایی

ویزیت اولیه و مشاوره های لازم را به بیمار بدهد.

بهترین دندانپزشک زیبایی قبل از شروع کار به بیماران  آرامش میدهد، خصوصا در مورد کودکان و افرادی که می ترسند.

استفاده از راه های درست برای کنترل و کاهش درد بیمار

بهترین دندانپزشک زیبایی عکس برداری در صورت نیاز را انجام میدهد.

انجام درمان‌های دندانپزشکی مانند جرم‌گیری، پر کردن، کشیدن و گذاشتن دندان‌های مصنوعی و روکش و بریج کردن (پل گذاشتن) و …توسط بهترین دندانپزشک زیبایی

عوامل نامرتبی و عدم زیبایی دندان:

پوسیدگی دندان

نامرتبی دندان

تیره شدن دندان ها

از دست دادن دندان ها

بیماری های لثه

برای داشتن دندان های زیبا باید به متخصص زیبایی دندان و بهترین دندانپزشک زیبایی مراجعه کرد چون این درمان نیازمند مهارت و تجربه کافی است و رجوع به فرد غیر متخصص به شكست درمان زيبايي و تلف کردن وقت و هزینه شما میباشد.

مراحل درمان زیبایی دندان توسط بهترین دندانپزشک زیبایی :

 

مراحل درمان زیبایی دندان توسط بهترین دندانپزشک زیبایی :

بهترین دندانپزشک زیبایی نسبت های صورت برای زیبایی دندان را بخ دست می آورد

بهترین دندانپزشک زیبایی  ارتباط مناسب بین لب ها و دندان ها برای به دست آوردن زیبایی دندان ایجاد مینماید.

ایجاد لثه ها و دندان ها برای حصول زیبایی ارزیابی میکند .

نکات مهم در زیبایی دندان  :

خط بین ۲ دندان با خط بین لب ها موازی باشد. عدم توازن بین این ۲ خط منجر به عدم زیبایی فرد خواهد شد.

در زمان لبخند زدن لثه ها کمتر دیده شوند و بیشتر از دو یا سه میلی متر از لثه در لبخند شخص دیده نشود.

بیشتر افراد حاضرند لبخندهای پهن و با کال کوریدورهای باریک داشته باشند.

در زیبایی دندان میزان نمایش دندان ها بسیار مهم میباشد به دلیل وجود قوس در دندان ها عرض دندان ها متفاوت دیده می شود به صورتی که نسبت عرض ظاهری هر دندان به دندان کناری جلوتر خود ۶۲ درصد می باشد که به آن نسبت طلایی زیبایی دندان گفته می شود.

نسبت طول و عرض در زیبایی دندان حدود ۸۰ درصد میباشد.

بهترین دندانپزشک زیبایی با استفاده از درمان های ارتودنسی می توان نامرتبی بین دندان ها (مال اکلوژن ها) را کم کرده و حتی حذف کند. با استفاده از روکش کردن می‌توان زیبایی را به دندان های شخص بخشید. دندان های پوسیده را می توان با مواد هم رنگ دندان ترمیم نمود تا هم ترمیم دندان صورت گیرد و هم زیبایی دندان حفظ گردد. سفیدی دندان منجر به جذاب تر نشان داده شدن چهره شخص می شود.

در نتیجه درمان های زیبایی امری ضروری برای افزایش اعتماد به نفس اجتماعی فرد می شود.

درمان های زیبایی توسط  بهترین دندانپزشک زیبایی :

زیبایی دندان ها از ملزومات امروزی میباشد که رجوع به بهترین دندانپزشک زیبایی ترمیمی را واجب میکند. در دندانپزشکی زیبایی، افزون بر ترمیم دندان ها راه های کسب زیبایی نیز به کار برده شده که علاوه بر کسب سلامتی دندان ها، زیبایی نیز برای دندان بیمار فراهم می شود. دندانپزشک زیبایی بنا به نقص و عیوب مختلف دندانی روش های مختلف دندانپزشکی زیبایی را بکار می برد.

درمان های زیبایی توسط  بهترین دندانپزشک زیبایی :

پوسیدگی دندان ها توسط بهترین دندانپزشک زیبایی :

پوسیدگی دندان ها بیشترین علل رجوع افراد نزد بهترین دندانپزشک زیبایی میباشد . برای پر کردن دندان ها مواد مختلفی وجود دارد که از نظر قیمت متفاوت هستند اما امروزه موادی برای پر کردن دندانها به کار برده میشود که در عین دوام و ماندگاری بالا دارای زیبایی و یکنواختی و هماهنگی با سایر دندانها نیز باشد.  برای پر کردن دندان های خلفی بهترین دندانپزشک زیبایی از آمالگام استفاده می کند ، این درحالی است که برای دندان های قدامی که در معرض دید دیگران است بیشتر از مواد کامپوزیت که همرنگ با دندان ها هستند و تشخیص آن از دندان های طبیعی غیر ممکن میباشد استفاده می شود.

درمان ارتودنسی توسط بهترین دندانپزشک زیبایی :

در یک ردیف بودن دندان ها و یک شکل بودن دندان ها یکی از نیازهای متقاضیان نزد دندانپزشک زیبایی میباشد که برای این امر روش های متفاوتی وجود دارد که یکی از کاربردی ترین روشهای درمانی ارتودنسی میباشد.با استفاده از ارتودنسی بهترین دندانپزشک زیبایی به مرور زمان ردیف بودن و یکنواختی دندان ها را فراهم می‌آورد. امروزه روش های جایگزین مانند پر کردن با مواد همرنگ دندان نیز برای ردیف کردن دندان ها بکار می رود.

روکش دندان توسط بهترین دندانپزشک زیبایی :

در بعضی موارد که درصد پوسیدگی زیاد باشد نیاز به روکش های دندانی است. دندانی که عصب کشی شده باشد نیاز ضروری به روکش دندانی توسط بهترین دندانپزشک زیبایی دارد. روکش های دندانی انواع مختلفی دارد ولی از روکش های امروزی می توان به روکش های سرامیکی و روکش های زیرکونیا اشاره نمود. هر یک از روکش های فوق الذکر دارای زیبایی خاصی میباشد ولی روکش های زیرکونیا علاوه بر زیبایی بالا ، استحکام خوبی هم دارند.

 

روکش دندان توسط بهترین دندانپزشک زیبایی :

جراحی های زیبایی لثه توسط بهترین دندانپزشک زیبایی :

متناسب بودن لثه با دندان ها در هنگام لبخند زدن یکی از معیارهای زیبایی به حساب می آید ، اگر بیشتر لثه در دهان مشخص باشد ، نا مناسب بوده و بهترین دندانپزشک زیبایی با جراحی لثه، لثه اضافی را برمیدارد و این نقیصه را برطرف می کند.

 

جراحی های زیبایی لثه توسط بهترین دندانپزشک زیبایی :

سفید کردن دندان ها توسط بهترین دندانپزشک زیبایی :

یکی از ملاک های زیبایی در نظر افراد ، سفیدی دندان ها و درخشندگی  است. برای این امر بهترین دندانپزشک زیبایی از بلیچینگ استفاده می کند. در این روش با ژل بلیچینگ،  جرم زدایی و سفید کردن دندان ها را به خوبی انجام میدهد. در روش های پیشرفته با لیزر ،قدرت اثر بخشی ژل بلیچینگ افزایش پیدا میکند .

 

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + چهارده =