دستگاه آر اف میداس

دستگاه آر اف میداس

دستگاه آر اف میداس

دستگاه آر اف میداس دستگاهی است که در از بین بردن چربی ها توسط انرژی رادیوفرکوئنسی دستیابی به اندامی خوب را ساده تر مینماید.

 

دستگاه آر اف میداس

 

این یک روش نوین پیکر تراشی است و کاملاً غیرتهاجمی میباشد و به همین دلیل است که بیشتر متقاضیان لاغری دستگاه آر اف میداس را به دیگر درمان‌های جراحی یا غیرجراحی زیبایی ترجیح می‌دهند. تاثیرگذاری دستگاه آر اف میداس طولانی مدت است، چرا که دستگاه آر اف میداس سلول‌های چربی را هدف قرار می‌دهد که در عمق پوست هستند .

 

این درمان فوق‌العاده همزمان هم چربی‌ها را از بین می‌برد و موجب سفت شدن پوست شل و افتاده میشود .

اگر درقسمت هایی از بدنتان چربی‌ انباشته شده است که نه با رژیم لاغری و نه با ورزش کردن از بین نمی‌رود و از این گذشته شلی و افتادگی پوست نیز ناراحتی متقاضی را بیشتر میکند ،پیکرتراشی با دستگاه آر اف میداس یکی از پیشنهادهای ما میباشد . لاغری موضعی با دستگاه آر اف میداس کارامد ، درمانی ایمن و غیرتهاجمی میباشد که اندامی زیبا و خوش استیلی را به شما هدیه میدهد.

 

 

مناطق قابل درمان با دستگاه آر اف میداس

مناطق قابل درمان با دستگاه آر اف میداس

 

 

 • غبغب
 • قفسه سینه
 • بازو
 • ساق پا
 • شکم 
 • پهلو
 • ران
 • باسن
 • زانو

هیچ محدودیتی برای استفاده از دستگاه آر اف میداس وجود ندارد، البته دستگاه آر اف میداس نتایج بهتری را برای از بین بردن مقادیر بزرگتری از چربی موضعی به دست می‌دهد.

مزایای استفاده از دستگاه آر اف میداس

مزایای استفاده از دستگاه آر اف میداس

 

 • روشی است بدون درد و غیرجراحی برای از بین بردن چربی ها و سلولیت
 • لاغری موضعی قسمت هایی مانند ران، باسن، شکم، پشت بدن، بازو، غبغب. کشیدن و سفت کردن پوست و کاهش افتادگی پوست نیز از دیگر مزایای لاغری موضعی با دستگاه آر اف میداس میباشد.
 • کارایی موثر و سریع
 • نیازی به بی‌حسی ندارد
 • نقاهت کوتاه مدت
 • افزایش حرارت مداوم، کنترل شده و عمیق
 • برای پوست کاملا ایمن است
 • نتایج طولانی مدت

متقاضی لاغری موضعی با دستگاه آر اف میداس

متقاضیان لاغری موضعی توسط دستگاه آر اف میداس به اندامی متناسب و سالم میرسند و باید انتظاری منطقی  از درمان داشته باشند. به خاطر داشته باشید که دستگاه آر اف میداس روشی برای کاهش وزن نمیباشد. دستگاه آر اف برای بهبود فرم بدن طراحی شده است.

لاغری با دستگاه آر اف میداس به بیمارانی که دستگاه پیس‌میکر (ضربان‌ساز قلب) دارند و از ناراحتی‌های قلبی رنج می‌برند، توصیه نمیگردد. بانوان باردار نیز باید لاغری با آر اف را تا زمان زایمان به عقب بیاندازند . چنانچه دچار عارضه ای هستید  که احتمال می‌دهید لاغری با دستگاه آر اف میداس برایتان خطر دارد ، حتماً به متخصص اطلاع دهید تا مناسب بودن درمان را مورد بررسی قرار دهد .

چگونگی عملکرد  دستگاه آر اف میداس

 

چگونگی عملکرد  دستگاه آر اف میداس

جریان برق از طریق الکترودهای متصل شده به پوست به بدن منتقل داده میشود تا لایه‌هایی که عمقشان بیشتر است گرم شود. دستگاه دستگاه آر اف میداس دمای سلول‌های چربی موجود در لایه چربی (آدیپوز) را بالا میبرد، حاصل از RF آدیپوسیت‌ها را وادار می‌کند تا اسیدهای چرب را در سیستم لنفاوی آزاد کنند؛ مواد زائد حاصله در نهایت از بدن خارج میشود. بعد از آن که آدیپوسیت اسیدهای چرب را آزاد کرد، منقبض می‌شود و حجم بدن کم میشود. دستگاه آر اف میداس طوری طراحی شده است تا چربی اضافی بدن را به روشی هدفمند از بین ببرد. لاغری با دستگاه آر اف میداس درمانی ایمن و بدون درد میباشد که عوارض لاغری با آر اف ناچیز و غیر قابل تهاجم است.

مراحل لاغری با دستگاه دستگاه آر اف میداس

 

این درمان هیج دردی ندارد. ابتدا متخصص روش درمانی مناسب را در جلسه مشاوره پیشنهاد داده و آن را متناسب با نیازهای خاص متقاضی عملی میکند. متخصص اندازه‌گیری‌های مورد نیاز را انجام می‌دهد و با توجه به ناحیه درمان از متقاضی می‌خواهد نشسته یا دراز بکشد.

متخصص یک پروب دستی را روی پوست حرکت می‌دهد. پروب بافت را با اعمال نیروی مکشی به داخل می‌کشد و سپس موج رادیوفرکوئنسی سلول چربی را هدف قرار می‌دهد؛ در نتیجه دیواره‌های سلول‌ها ضعیف و محتویات آن تبدیل به مایع می‌شود.

 

سپس چربی مایع وارد سیستم لنفاوی بدن می‌شود و از راه کبدخارج میشود . موج رادیوفرکوئنسی همزمان بدن را تحریک و موجب ساخت کلاژن میشود. این کلاژن‌سازی موجب کشیده و سفت شدن پوست شده و ظاهر را بهبود میبخشد.

ایمنی درمان

مراحل لاغری با دستگاه دستگاه آر اف میداس

در طی درمان دما به 43 درجه سانتی‌گراد می‌رسد، به همین دلیل برخی بیماران نگران آسیب دیدن پوست‌شان هستند. اما این اطمینان را به شما داده میشود که چون از هندپیس استفاده می‌شود، بخش گرم دستگاه آراف تماسی مستقیم با پوست ندارد.

این گرما به بافت‌های هدف منتقل می‌شود. و بیمار احساس گرما را از درون پیدا میکند؛ البته این حس اصلاً ناراحت کننده نیست و در واقع حتی اکثر بیماران پس از مدتی احساس راحتی و آرامش پیدا میکنند .

تعداد جلسات لازم

نتایج  بلافاصله بعد از نخستین جلسه قابل مشاهده است، اما برای دستیابی به نتیجه مطلوب بهتر است درمان 4 تا 12 جلسه تکرار شود.

زمان‌بندی جلسات درمان

لاغری با دستگاه RF آن‌قدر دارای ایمنی مناسبی است  که می‌توان آن را هفته‌ای یک بار انجام داد. هر جلسه درمان 30 تا 60 دقیقه طول خواهد کشید؛ مدت درمان به ناحیه مورد نظر بسته است.

مراقبت پس از درمان

رعایت یک رژیم کم کالری و آب کافی، ترجیحاً 8 لیوان در روز، پس از لاغری با دستگاه آر اف میداس بسیار مهم میباشد. نوشیدن آب روند دفع چربی از بدن را سریع میسازد ، بنابراین آب فاکتور مهمی برای رسیدن به نتیجه دلخواه میباشد .

نتایج

بیشتر بیماران پس از دو یا سه جلسه درمان متوجه تغییرات چشمگیری خواهند شد. اگر دوره درمان طبق توصیه و راهنمایی متخصص کامل شود، نتایج آن بین 12 تا 18 ماه ماندگار است  ماندگاری نتایج به رژیم غذایی، سن و سبک زندگی بسته است. در صورت نیاز می‌توان درمان را سه ماه بعد از آخرین جلسه آر اف تکرار نمود تا نتیجه به دست آمده حفظ گردد.

خطرها و عوارض جانبی

برخی بیماران با قرمزی موقتی رو به رو خواهند شد. حرارت دستگاه دستگاه آر اف میداس به ندرت موجب بروز عوارض می‌شود. اکثر بیماران درمان را به خوبی و بدون هیچ مشکلی پشت سر میگذارند.

هزینه

هزینه لاغری با دستگاه آر اف میداس به وسعت ناحیه درمان، تعداد ناحیه‌های درمان، تعداد جلسات مورد نیاز برای دستیابی به نتیجه خوب و هزینه متخصص بستگی دارد.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 11 =