دکتر لیزر پوست چه کسی است؟

دکتر لیزر پوست

 دکتر لیزر پوست چه کسی است؟

دکتر لیزر پوست :ازحدود  يكماه پیش از لیزر موهای زائد نزد دکتر لیزر پوست ،برای از بین بردن موهای زائد از راه هایی که موها را از ريشه خارج مى كند مانند اپيلاسيون ، بند،موچين ، وكس و اپى ليدى اجتناب نماييد و فقط از شيو و يا كرم و پودرهاى موبر استفاده نمائید و موها را به هیچ عنوان از ریشه خارج نکنید.

 دکتر لیزر پوست چه کسی است؟

 

 

توصیه می گردد در طول دوره درمان ،به توصیه دکتر لیزر پوست آفتاب نگیرید و مراقبت های پوستی انجام شود. چون ممکن است سبب شود در پوستهاى تيره، بجاى اینکه موها از بین روند، فقط نازک شوند. در نتیجه  نگهداری پوست خیلی مهم می باشد.

 

اگر به هرعلت مسئله پرمویی دارید حتما در کنار لیزر از درمانهاى طب سنتى و يا درمان دارويى که توسط دکتر لیزر پوست و یا دکترهای دیگر تجویز می شود به کار ببرید.

در بیشتر  مطب ها دکتر لیزر پوست ، انجام ليزر را بدون استفاده از كرمهاى بى حسى انجام می دهد چرا که دستگاه كاملا بدون درد می باشد.به پیشنهاد دکتر لیزر پوست بلافاصله بعد لیزر حمام کنید.

ليزر به هيچ عنوان در پوست قرمزى و سوختگى  ایجاد نمی کند . در پوست های حساس بعد از تمام شدن لیزر و شستشوی پوست  می توان از كرم  زينك اكسايد موجود در مطب دکتر لیزر پوست و به توصیه خود دکتر لیزر پوست استفاده کرد.

تاثیر مشکل هورمونی در تعداد جلسات لیزر با تجویز دکتر لیزر پوست

به گفته دکتر لیزر پوست ،در صورت نداشتن مشکلات هورمونی در عرض ٤-٦جلسه موهاى شما از بين می روند و تنها براى ناحيه بيكينى ٨-١٢جلسه درمان طول می کشد. ولی در مورد کسانی که دارای اختلالات هورمونی هستند درمان ٨-١٢جلسه طول خواهد کشید .

 

تاثیر مشکل هورمونی در تعداد جلسات لیزر با تجویز دکتر لیزر پوست

 

بعد از تمام شدن جلسات لیزر موهای زائد،بسته به اینکه اختلال هورمونی دارید یا نه شارژ در سال اول هر ٣- ٦ماه و سپس هر ٦- ١٢ماه يكبار و فقط در بخشی از بدن که رویش وجود دارد انجام می شود.

 

پکیج لیزر کل بدن نزد دکتر لیزر پوست

در صورتی که پکیج لیزر کل بدن را انتخاب کرده اید  در دو جلسه ابتدایی همه نواحى زده مى شود و از جلسات بعد، فاصله جلسات ليزر دست و پا با نظر دکتر لیزر پوست ،دو ماه يكبار و بيكينى هر ماه انجام میشود.

داشتن انتظار واقع بینانه از نتیجه لیزر

دکتر لیزر پوست باید این نکته را حتما به شما بگوید که انتظار شما از ليزر بايد واقعى باشد و ليزر موها را به طور کامل و دائمی حذف نمی کند  بلكه موجب كاهش دائمى موها می شود و جواب در افراد مختلف و حتى در قسمت های  مختلف بدن يك فرد بسيار با همدیگر فرق دارد .

بنابراین با صبر و حوصله و اعتماد به روند درمان دکتر لیزر پوست خوب،درمان را با رعايت نكاتى كه توسط متخصص لیزر پوست به شما پیشنهاد مى شود ادامه دهيد و اطمینان پیدا کنید در پايان جلسات درمانى به نتيجه مطلوب خواهيد رسيد.

كلمه تضمين و وعده و وعيدهايى كه خیلی از تبلیغ ها استفاده میکنند جنبه علمی نداشته  و فقط برای  جذب مشترى مى باشد بنابراین باید هوشیار باشید و گول تبلیغات دروغین را نخورید و نزد یک دکتر لیزر  خوب بروید.چرا که یک دکتر لیزر پوست خوب تاثیر زیادی در روند دوره درمان خواهد داشت .

نکات مهم در لیزر موهای زائد بدن و صورت

نکات مهم در لیزر موهای زائد بدن و صورت

آیا تمام افرادی که موهای زائد زیادی دارند، داوطلب مناسبی برای لیزر موهای زائد هستند؟

موهای زائد به دو علت هورمونی و غیرهورمونی به وجود می آیند که اگر موهای زائد دلیل هورمونی داشته باشد هیچ نوع لیزری و دکتر لیزر پوست ، نمی تواند این موها را از بین ببرد و حتما باید درمان زمینه ای انجام گیرد .

 

اختلالات هورمونی یا ابتلا به تخمدان پلی کیستیک موجب می شود در قسمت هایی از بدن خانم ها که به طور طبیعی مو وجود ندارد، موهای ضخیم و تیره به وجود آید. چنین افرادی ،باید ابتدا بیماری و سپس موهای زائد خود را تحت نظر دکتر لیزر پوست درمان کنند.

 

یعنی افرادی که مشکلشان هورمونی است، نمی توانند لیزر کنند؟

میتوانند ولی این بیماران باید همزمان با لیزر، درمان دارویی برای رفع بیماری هورمونی خود را هم زیر نظر دکتر لیزر پوست انجام دهند.

درمان دارویی جلوی رشد موهای جدید را میگیرد و لیزر هم همزمان، موهای ایجاد شده را از بین می برد. به گفته دکتر لیزر پوست، لیزر بدون دارو درمانی برای این بیماران، فقط صرف هزینه اضافی و بی فایده میباشد.

پرمویی های غیرهورمونی با لیزر موهای زائد رفع می شود؟

پرمویی به لیزر خوب جواب می دهد. به گفته دکتر لیزر پوست ،هرچه پوست فرد مبتلا به پرمویی غیرهورمونی، روشن تر و موهایش تیره تر و قطورتر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که موها به صورت دائم قطع شود.

رنگ پوست هم معیار مهمی برای لیزردرمانی است؟

بله، از آنجایی که امکان آسیب های پوستی و سوختگی با لیزر موهای زائد در افرادی با پوست های تیره بیشتر است، دکتر لیزر پوست توصیه می کند افرادی که سولاریوم کرده اند، حمام آفتاب گرفته اند یا پوست های بسیار تیره ای دارند، از لیزر کردن موهای زائد خود به شدت دوری کنند یا در مورد این کار با دکتر لیزر پوست مشورت کنند.

رنگ پوست هم معیار مهمی برای لیزر درمانی است؟

 

لیزر کردن موهای زائد در این افراد و توسط اپراتورهای غیرمتخصص، چیزی جز سوختگی های شدید پوستی را برای آنها در پی نخواهد داشت ؛ سوختگی هایی که امکان دارد لک های پوستی ناشی از آنها گاهی تا آخر عمر هم همراهشان بماند.

 

بهترین دکتر لیزر پوست

بهترین دکتر لیزر پوست ، آزمایش های مورد نیاز قبل از لیزر درمانی و  مراقبت های لازم قبل و پس از جلسه ی لیزردرمانی را به دقت برای بیمار تشریح خواهد کرد تا فرد با وضعیت سلامتی کامل به این نوع جراحی زیبایی اقدام نماید و با مراقبت های مورد نیاز ضمن تسریع فرآیند بهبودی ، از ایجاد عوارض جانبی و آسیب های احتمالی جلوگیری کند.

تجربه و مهارت  بالای کاری بهترین دکتر لیزر پوست ، موجب انجام عمل های بسیار موفق در این زمینه و شهرت و محبوبیت وی در میان علاقه مندان به این نوع جراحی زیبایی خواهد شد .

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =