لاغری شکم و پهلو

لاغری شکم و پهلو/لاغری سریع شکم بدون ورزش

لاغری شکم و پهلو : ناحیه شکم و پهلو،  از نقاط حساس و همچنین زیبا در بدن انسان است که از نقطه نظر زیبایی شناسی بسیار اهمیت دارد. اکثر مردان و زنان می خواهند شکمی صاف، با کمری باریک داشته باشند در این میان برخی لاغری موضعی را انتخاب می کنند.

لاغری موضعی چربی در ناحیه شکم  و پهلو، از دیگر نقاط بدن کمی مشکل تر است. به هرحال شما می توانید از روش های مختلفی برای لاغری این ناحیه استفاده کنید تا به نتایج مطلوب تری برسید. به یاد داشته باشید که حتی در افراد لاغر، شکم همواره برجسته خواهد بود این یک عامل مستقل از بافت چربی است.

 

 

Abdominal and flaccid slimming

 

 

 

 

از عواملی که باعث تجمع چربی داخل شکمی می شود، می توان مواد غذایی و ارگانیسم شکم را نام برد. با این حال، با اصلاح تغذیه و فعالیت های حرکتی، این نوع از چربی هم به آسانی برطرف می شود. برای دستیابی به اهداف خود، از یک رژیم لاغری خاص با تغذیه  مناسب برای لاغری شکم و پهلو استفاده کنید.

تعادل در تبادل مایعات را در بافت های بدن افزایش دهید. به عبارت دیگر، این کار یعنی رها شدن آب زیر جلدی.  به طور معمول از شیوه زندگی بی حرکت اجتناب کنید. برای لاغری شکم و پهلو بهتر است از تمریناتی که بیش از حد عضلات بیرونی و داخلی را حجیم می کند، جلوگیری کنید.

 

چگونه چربی شکم و پهلو را کاهش دهیم؟

لاغری شکم و پهلو یک فرایند کلی است و تنها (یا تقریبا) توسط بدن تنظیم می شود. بنابراین ممکن است به طور موثر مداخله ای صورت نگیرد.

حقیقت این است که اگر بین توزیع چربی و جنسیت، هورمون ها، ژنتیک، سن، الکل و تغذیه، فعالیت بدنی و غیره، همبستگی وجود داشته باشد، می تواند عمدتا بافت چربی یا یک بخش خاص بدن را کاهش دهد. این نکته مهم است که چگونه  می توانیم چربی بیش از حد در بدن را به طور کلی کاهش دهیم.

 

 

 

Abdominal and flaccid slimming

 

 

 

 

تعادل رژیم غذایی:

تعادل رژیم غذایی یعنی کم کردن  کالری و تقسیم آن. همانطور که پیش بینی شده، برخی از کارشناسان ادعا می کنند که لاغری شکم و پهلو، تنها از طریق رژیم غذایی تقریبا غیر ممکن است.

رژیم غذایی با مقدار زیادی چربی هیچ تاثیری بر کاهش وزن ندارد و بر مقدار کالری بر وزن شما تاثیر می گذارد، چه از مصرف کره یا ماکارونی. سبک زندگی، رژیم غذایی، ژن ها و سن عامل اصلی  افزایش وزن به ویژه در شکم و پهلو هستند.

بنابراین، مقادیر کوچک تر و کالری کمتر باعث کاهش وزن می شود. نوشیدنی ها مخصوصا نوشیدنی های گازدار هم تاثیر زیادی در چاقی ناحیه شکم و پهلو دارد. با مصرف نوشیدنی های گازدار، شما به سادگی نوشیدن آب خوردن، مقدار کالری مشابه در غذای جامد را مصرف می کنید.

مواد غذایی غنی از فیبر، شکم و پهلو را کوچک تر می کند. ماکارونی، برنج یا نان سفید ممکن است به طور منفی وزن را تحت تأثیر قرار دهد. در عوض اگر محصولات دانه را به رژیم غذایی خود اضافه کنید، می توانید اثر بخشی بهتری را مشاهده کنید.

تحقیقات اخیر در تغذیه بالینی نشان داده شده است که رژیم غذایی با مقدار کنترل شده کالری با محصولات کامل دانه ای، یک راه عالی برای به حداقل رساندن میزان چربی شکم و پهلو است.

هنگامی که شما مقدار زیادی از فیبرهای غذایی مصرف می کنید، بدن شما آرام شده و غذاهای فیبر دار باعث حرکت منظم روده و کاهش وزن می شود.

 

 

 

Abdominal and flaccid slimming

 

 

 

 

لاغری موضعی با ماساژ و لاغری سریع شکم بدون ورزش :

ماساژ دادن نقاطی از بدن به منظور کاهش وزن می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. شما می توانید با تمرکز بر ناحیه ای خاص مانند شکم و پهلو ، به نتیجه مطلوب برسید.

 

لاغری شکم و پهلو و لاغری سریع شکم بدون ورزش ؛ دارچین مصرف کنید:

دارچین نه تنها بهترین ادویه برای سوزاندن چربی است، بلکه  دارای خواص بی شماری برای سلامتی است. دارچین ترشح قند خون و تولید انسولین را کاهش می دهد و این موضوع  کمک می کند تا چربی کمتری از وعده های غذایی را  به عنوان چربی ذخیره، جذب کنید.

 

لاغری شکم و پهلو و لاغری سریع شکم بدون ورزش ؛ مصرف پروتئین خود را کنترل کنید:

پروتئین غنی در مواد غذایی نیاز به انرژی بیشتری دارد. بدن برای استفاده از پروتئین ها به زمان طولانی تری نیاز دارد  تا مصرف انرژی و میزان اشباع را به نحو مفیدی ایجاد کند. بهترین مواد پروتئینی برای کاهش وزن عبارتند از مرغ، ماهی، گوشت قرمز، توفو، آجیل، حبوبات، تخم مرغ و محصولات لبنی.

 

لاغری شکم و پهلو و لاغری سریع شکم بدون ورزش ؛ مصرف قهوه برای کاهش وزن:

قهوه باعث افزایش سرعت متابولیسم بدن شده و باعث سوزاندن چربی ها می شود. کافئین، کل  بدن را به شیوه ای فعال تر می سازد. قهوه علاوه بر ایجاد ثبات خلق و خوی، با افزایش تولید دوپامین، موجب تقویت روحیه شما  نیز می شود.

 

 

 

 

Abdominal and flaccid slimming

 

 

 

 

استفاده از دستگاه ها برای لاغری شکم و پهلو و لاغری سریع شکم بدون ورزش:

علاوه بر رژیم غذایی و ورزش، با استفاده از دستگاه ها و ابزارهای خاصی نیز می توان لاغری موضعی دور شکم و پهلو را کاهش داد. روش هایی مانند، لیپوساکشن، لیزر، امواج آلتراسوند و دیگر روش های تهاجمی و غیر تهاجمی که  نتیجه و اثر بخشی آن سریع تر است.

به طور کلی بدن انسان از بافت های مختلفی تشکیل شده است، از جمله ذخیره ای به نام بافت چربی. این بافت، عمدتا زیر جلدی بوده و نوعی ذخیره سازی  انرژی در قالب چربی است. مدیریت این ذخایر بستگی به ارتباط بافت چربی با بقیه بدن از طریق جریان گردش خون (انتقال لیپیدها، هورمون ها و انتقال دهنده های عصبی) است.

لاغری، نوعی تخلیه است  و به معنای مرگ سلول هایی که بافت چربی را تشکیل می دهند؛ نیست. به این ترتیب، کاهش وزن به معنی کاهش میزان چربی ذخیره شده در سلول های چربی است.

لاغری یک فرایند فیزیولوژیکی است که بر کاهش میزان توده چربی زیر جلدی و یا عضلانی تاثیر می گذارد. این موضوع زمانی اتفاق می افتد  که ارگانیسم بدن  نسبت به یک محرک کاتابولیک، یعنی “تخریب”، تحت تاثیر قرار گیرد. این محرک ها ممکن است بسته به هورمون هایی که آن را تنظیم می کنند، حساسیت بافت ها، وضعیت تغذیه، جنسیت، سن و غیره خاص  باشند.

به طور کلی، با این حال، اگر سایر واسطه های خاص، تداخلی ایجاد نکنند، کاتابولیسم تمایل دارد تا کل ارگانیسم را تحت تاثیر قرار دهد؛  و این بدین معنی است که وقتی وزن کم می کنید، تمایل دارید این کار را در یک روش عمومی انجام دهید، در حالی که لاغری موضعی ، یعنی  کاهش وزن در مناطق خاص بدن متمرکز بوده و این کار، بسیار دشوار است.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − چهار =